Werkzaamheden Markt sinds 3 april van start
Tijdens deze periode verandert er iets voor parkeren en bereikbaarheid in het centrum. Parkeren op de Markt is dan niet meer mogelijk. Bezoekers kunnen parkeren op het Kerkplein. Op vrijdagen is er extra parkeerruimte op het tijdelijke parkeerterrein aan de Wilhelminalaan, achter het gemeentehuis. Of het half verharde parkeerterrein achter Dirkx Bikeshop ter hoogte van Wilhelminalaan 37.
De winkels aan de Markt blijven bereikbaar voor voetgangers. Het voetpad aan de voorkant van de winkels blijft open. Standplaatshouders met een plek op de markt die aanwezig zijn op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag en zaterdag blijven tot zeker eind mei op hun plek.
Vanaf vrijdag 10 april wordt de weekmarkt tijdelijk verplaatst naar het Kerkplein. Op vrijdagen kan het daardoor drukker zijn in het centrum. Ook kan het bevoorraden van winkels op en rond de Markt lastiger zijn. Het verkeer richting het Kerkplein en de Markt, komende vanaf De Lend, zal worden omgeleid. Ook worden er verkeersregelaars ingezet.
De gemeente verwacht dat het centrumplan ‘Nieuw hart voor Reusel’ voor de zomervakantie klaar is.