Praat mee over de Herinrichting Wilhelminalaan
In onze gemeente werken we volgens het participatieproces. Dat betekent dat we inwoners, ondernemers en andere betrokkenen vanaf het begin betrekken in een project. Voor de Herinrichting Wilhelminalaan halen we ideeën en ervaringen op via de klankbordgroep, gesprekken met belanghebbenden en het inwonerspanel.
Inwonerspanel
Als lid van het inwonerspanel geef jij jouw mening over onderwerpen die spelen in de gemeente. Voor het project Herinrichting Wilhelminalaan helpt het ons bij het maken van keuzes en ontwerpen. Helder Onderzoek uit Hilversum voert de onderzoeken digitaal uit, in opdracht van de gemeente. De landschapsarchitect verbonden aan het project Herinrichting Wilhelminalaan, zal de uitkomsten van dit onderzoek meenemen in de ontwerpen die zij zal voorleggen.
Herinrichting Wilhelminalaan
De gemeente wil ook het stuk Wilhelminalaan dat in het centrumgebied ligt opnieuw inrichten. Deze vragenlijst voor het inwonerspanel gaat specifiek over de herinrichting van het centrumgebied. Dus het gedeelte tussen de markt, het gemeentehuis en het busstation. Met deze vragenlijst horen wij graag wat jij belangrijk vindt voor dit gedeelte van de Wilhelminalaan.
Vragenlijst is 9 juli van start gegaan en staat open tot zondag 26 juli
Alle inwoners die lid zijn van het Inwonerspanel hebben via e-mail een uitnodiging ontvangen om de vragenlijst in te vullen. Ben je nog geen lid maar wel inwoner van Reusel-De Mierden? Vul dan de vragenlijst in via de knop hieronder:
De uitkomsten van het onderzoek worden in september verwacht en zijn dan terug te vinden op gemeentepanel.nl/reusel-de-mierden